Peruki naturalne

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę lub teraz złożyć zamówienie na Secret Hair System uzupełnienie całościowe, wypełnij poniższe zgłoszenie, dołącz pomocne zdjęcia i poczekaj na mail zwrotny z odpowiedzią. Możesz też przejrzeć przykłady zrealizowanych już przez nas zamówień klikając tutaj i podać numery zdjęć, które przedstawiają podobny rezultat, jaki chcesz uzyskać.


Wypełnienie formularza ma charakter informacyjny i NIE jest w żaden sposób zobowiązujące dla klienta, dopiero zatwierdzenie umowy i uregulowanie kwoty pierwszej raty wiąże się z rozpoczęciem prac nad zamówieniem przez naszą firmę.


Dane osobowe zgłaszającego będą przechowywane i przetwarzane przez firmę Secret Hair jedynie w celu kontaktu z klientem i ewentualnej realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim, innym podmiotom bez zgody ich właściciela.

Zapraszamy, to proste!

1

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza;
2

W razie niejasności prosimy o nanoszenie swoich pytań przy każdym punkcie;
3

W załącznikach na dole formularza możecie Państwo dołączyć zdjęcia np. wybranego uzupełnienia, fryzury z naszej galerii lub zewnętrznego źródła; można również dołączyć jakiekolwiek zdjęcie włosów (np. prywatne zdjęcie, zdjęcie znanej osoby). Zdjęcia w dużym stopniu pomogą np. w zaprojektowaniu dla Państwa właściwej gęstości;
4

samodzielne zebranie pomiarów głowy może Państwa początkowo niepokoić, ale jeśli wykonują je Państwo wg naszej instrukcji obrazkowej to z pewnością będą to pomiary wykonane w sposób właściwy.


wpChatIcon