O nas

Dzielimy się z Wami swoim doświadczeniem, dzielimy się szczęściem.


Jesteśmy polską firmą działającą na skalę ogólnopolską i zagraniczną od 2010 roku. Pomysłodawcą i założycielką naszej marki jest Sylwia Jaśniak, która swoją pierwszą wiedzę i doświadczenie zdobywała w Niderlandach. Po dwóch latach do współtworzenia Secret Hair dołączyła Joanna Jaśniak. Połączenie siły sióstr pomogło rozwinąć skrzydła i rozpocząć wspólną drogę po marzenia.

“Z wieloletniego zamiłowania do włosów dziś kształtujemy solidną markę, której priorytetem jest profesjonalne wykonanie usługi wyrażone zadowoleniem klienta.”

Specjalista sekretnych rozwiązań.

Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia Ciebie i Twoje potrzeby. Możesz być pewny wysokiej jakości naszych usług, pełnego zaangażowania i dyskrecji. Wyznajemy indywidualne podejście do każdego klienta i bardzo dokładnie wykonujemy każde zlecenie.

Stale podnosimy swoje kompetencje i dokładamy wszelkich starań, by być dla Ciebie profesjonalnym partnerem i doradcą.

Projektujemy i wykonujemy na zamówienie wysokiej jakości systemy- uzupełnienia całościowe i częściowe, nowoczesne peruki z włosów naturalnych dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci.
w wyborze właściwego rodzaju uzupełnienia pomagamy podczas osobistej konsultacji lub na podstawie szczegółowej korespondencji – umów się na spotkanie z profesjonalnym konsultantem.
pielęgnujemy naturalne piękno Twoich włosów, dzięki czemu cieszysz się nimi dłużej – w naszym sklepie zaopatrzysz się w sprawdzone przez nas produkty i akcesoria do pielęgnacji włosów peruk, uzupełnień w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy także do przeglądania naszego banku wiedzy (FAQ), gdzie na bieżąco zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości prześlij zapytanie poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj:
Posiadamy w sprzedaży gotowe uzupełnienia dostępne od ręki- zapraszamy do naszego e-sklepu.
Wykonujemy różnego rodzaju dopinki, treski ( kucyki, clip-in), sprzedajemy naturalne włosy do przedłużania i zagęszczania z pierwszego sortu.
Wykonujemy usługę renowacji, stylizacji peruk, uzupełnień, tupetów.
Udzielamy porad, dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Secret Hair to coś więcej niż sklep..


W naszym e-sklepie oraz w salonie stacjonarnym we Wrocławiu znajdziesz sprawdzone, gotowe rozwiązania oraz produkty premium na zamówienie.

Specjalizujemy się w nowoczesnej metodzie uzupełniania ubytków włosów,

– tworzymy systemy uzupełnień, używając naturalnych włosów najwyższej klasy oraz materiałów delikatnych dla skóry. Metoda ta stosowana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Z powodzeniem wykonujemy także wysoce komfortowe systemy z delikatnych, wyselekcjonowanych włosów dla dzieci.

Ponadto profesjonalnie doradzamy i oferujemy:

  • peruki syntetyczne;
  • niezbędne kosmetyki i akcesoria pomocne w użytkowaniu peruk.
  • treski, dopięcia, takie jak kucyki, koczki, włosy na taśmie;
  • włosy naturalne do przedłużania.

Zapraszamy do krainy pięknych włosów!

Bądź na bieżącoZapisz się do Newslettera!

Zdobądź 10% zniżki na pierwsze zakupy w Secret hair. Bądź zawsze na bieżąco z naszą ofertą i promocjami.

X
wpChatIcon